About

Hello, I’m Jugi!

Cześć, jestem Justyna Gieleta. Pochodzę z małej miejscowości na Lubelszczyźnie Siennica Różana. Obecnie mieszkam w Warszawie, a pracuje w sumie na całym świecie. Jestem fotografką od 2008 roku.

Moim celem jest pokazywanie autentyczności i wyciąganie piękna, ale nie tego powierzchownego tylko schowanego głęboko w tobie. Jestem ciekawa, lubię obserwować i analizować. Myśle obrazami dlatego fotografia i film są dla mnie idealnym narzędziem w komunikacji bo nie zawsze jestem w stanie dobrać odpowiednie słowa.

Moją kreacją jest bycie TU i TERAZ, dostrzeganie tylko tego co się dzieje tutaj i tylko na tym się skupiam, gdybym zaczęła myśleć o tym co będę robić jutro, bym nie widziała tego co się dzieję teraz. Kiedyś miałam taką sytuację, że tak weszłam w dziejącą się chwilę, że widziałam ją w slowmotion. Poprzez ułamek sekundy, dostrzegłam wyraz twarzy, pewnego człowieka, poczułam głębokie emocje/intencje przykryte powierzchowną maską. To był pierwszy raz gdy miałam jakieś 8 lat.
Świadomie wykorzystuję moje moce. W takich sytuacjach jak sesje portretowe.


Płacisz mi nie za to abym przyszła i nacisnęła spust migawki, (to może zrobić nawet 4-letnie dziecko) płacisz mi za moją kreatywność, za punkt widzenia, wrażliwość, za to co ja widzę, a ktoś inny może widzieć to inaczej. Dlatego ważne jest dla mnie pierwsze spotkanie aby poznać portfolio fotografa, przed którym obiektywem staniesz ze świadomością, że spełni Twoje oczekiwania, dzięki temu będziesz czuć się pewniej podczas sesji.

Publications
Copyright, 2023©.